Знаю як вирішити ваші маркетингові проблеми

Знаю як вирішити ваші маркетингові проблеми

Послуги
Личная консультация
Личная консультация
Консультация избавит вас от временных трат на поиск нужной информации, избавит от череды ошибок и сэкономит деньги уже в краткосрочной перспективе.
3 000 грн
Подробнее
Аудит интернет-магазина и поднятие его конверсии
Аудит интернет-магазина и поднятие его конверсии
Чем дольше мы находимся внутри проекта тем сложнее видеть его со стороны покупателя. Аудит сайта интернет-магазина это тот инструмент, который позволит посмотреть на проект снаружи.
7 990 грн
Подробнее

Маркетингові стратегії: моя методологія

Я дуже люблю повторювати фразу, що маркетингова стратегія, це те, про що всі чули, але ніхто не бачив.

Звісно, що це прибільшення. Але насправді я жодного разу так і не побачив реально створенної маркетингової стратегії у тих компаній з якими працював. Вони в когось може і були, але мені їх так і не показали.

В чому ж складність їх розробки? А ось в чому:

 • Мало хто розуміє значення слова Стратегія;
 • Мало прикладів того як вона повинна виглядати і з чого складатись;
 • Мало експертів з цього питання і ще менше розказують про свій досвід єдинного правильного прикладу як будувати стратегію

Перш ніж я зрозумів, що ж таке маркетингова стратегія, пройшло багато років.

Як мені це вдалося? Я збирав методології з маркетингу. Все що знаходив намагався вкласти в одну єдину систему. І в решті решт, мені це вдалося. Я зрозумів всі принципи маркетингу. Зрозумів як ним керувати і як з цього будувати систему.

Зараз для мене все це виглядає доволі простим і зрозумілим. Але шлях до цього розуміння був непростим. Так завжди. Все геніальне просте. І зробити щось просте і ефективне доволі складно.

Сьогодні я маю методологію побудови маркетингової стратегії і ділюся нею зі своїми клієнтами.

Що таке стратегія?

Стратегія, це план по досягненню мети.

Мета будується на основі двох стовпів:

 • Бізнес-модель і відповідно бізнес цілі
 • Візія

Розуміння бізнес моделі дозволяє рахувати все, що стосується нашого бізнесу. Відповідно можна ставити цілі в цифрах на довгостроковий період.

Візія корегує рамки і можливі шляхи по досягненню наших цілей.

Візію в бізнес приносить власник, бо саме його філософія, система цінностей переносяться на бізнес і від цього формується місія бренду і його позиціонування.

Методологія розробки стратегії

Методологія розробки маркетингової стратегії доволі проста і зрозуміла:

 1. Починається все з аналізу ринку і конкурентів;
 2. Далі переходимо до продуктового аналізу;
 3. Після цього корегується позиціонування і УТП нашого бізнесу і розробляється CJM (клієнтський шлях);
 4. Коли у нас є готовий CJM можна переходити до підбору інструментів і каналів які будуть працювати над залученням, нашої ЦА (цільова аудиторія) до нашого бізнесу;
 5. Останнім етапом у розробці стратегії буде планування її реалізації, тут ми розбиваємо шлях до цілі на окремі етапи, бо запустити все і одразу вимагає величезних ресурсів, як в людях, так і в грошах;
 6. Після розробки стратегії, ми з вами залишаємося на зв'язку і я можу долучатися до проекту для допомоги в реалізації стратегії.

Кожен бізнес унікальний. Це значить, що якоюб прекрасною не була методологія, але завжди є свої нюанси і є необхідність індивідуального підходу.

Буду радий, якщо і ви приєднаєтесь до тих, хто не просто чув про маркетингову стратегію, але і побачив її на власні очі.