криптобіржі

Як вибрати криптобіржу для роботи?

Криптовалютна біржа – найбільш зручне та функціональне місце для торгівлі та обміну цифровими монетами. На таких майданчиках також доступний ф’ючерс Біткоін, маржинальна торгівля, криптокредити, депозити та ін. Сьогодні крипторинок пропонує великий вибір подібних платформ, які мають свої плюси та мінуси.

Як вибрати крипто-біржу: основні критерії

Насамперед варто звернути увагу на регуляцію та надійність сервісу. Особливо важливо, щоб майданчик дотримувався відповідних регуляторних вимог. На ринку він має бути відомим як надійний партнер, адже тут ви не просто будете дивитися курси криптовалют онлайн, а й довірятимете біржі свої кошти.

Важливий чинник – безпека. Переконайтеся, що криптоплатформа використовує різнопланові механізми для захисту ваших даних та грошей. Вона повинна бути готовою до атак хакерів та мати можливість відбивати їх. Для безпеки ресурсу може застосовуватися двофакторна автентифікація, зберігання активів на холодних гаманцях та ін.

На біржах на криптовалюту онлайн курс формується, виходячи з останніх закритих угод. Тому слід також оцінити ліквідність. Майданчик повинен мати достатній обсяг торгів, тоді ви зможете запросто купувати та продавати цифрові монети. В іншому випадку придбати онлайн криптовалюту за курсом, який би відповідав середньому ринковому, ви не зможете. Крім того, переконайтеся, що на криптобіржі є всі необхідні інструменти: різні типи ордерів, маржинальна торгівля, мобільний додаток та ін.

При виборі сервісу необхідно оцінювати діючі комісії на торгові операції та виведення грошей. Але найголовніше, на що варто орієнтуватися при підборі криптобіржі – ваші потреби та ситуацію. Приймати остаточне рішення слід після дослідження та порівняння кількох різних майданчиків.

Популярні криптовалютні біржі

  • Криптобіржа WhiteBIT.

Це одна з найбільших криптофіатних платформ в Європі, де доступно більше 350 торгових пар. Компанія має ліцензію на свою діяльність, що робить її та вашу роботу легальною. Майданчик робить акцент на безпеці: 96% активів зберігаються на холодних гаманцях. При цьому WhiteBIT входить в трійку лідерів за показником безпеки за версією cer.live. Операції з криптовалютою на українському сайті виконуються швидко, комісія – фіксована та становить лише 0,1%. Компанія офіційно співпрацює з Монобанком, мобільним оператором Lifecell, дозволяє швидко верифікуватись через держпортал Дія.

  • Binance.

Ця криптобіржа вважається найпопулярнішою та найбільшою у всьому світі. Binance відкриває доступ до споту, маржинальної, ф’ючерсної торгівлі, OTC, P2P, опціонів. Крім того, тут можна скористатися стейкінгом, фармінгом, лендингом, NFT, фан-токенами та ін. Серед фіатних валют є гривня, що спрощує операції.

  • ByBit.

Ця платформа така ж популярна, як і українські біржі криптовалют. Однією з її переваг є відсутність серйозних технічних збоїв за весь час її існування. Компанія налаштувала зворотний зв’язок із трейдерами. Саме користувачі і впливають на те, які криптовалюти вийдуть у лістинг. Крім споту, тут також можна скористатися криптодеривативами, хмарним майнінгом. Служба підтримки діє цілодобово.

Опублікував(ла) Stanislav Shalabodin
Привіт! Я маркетинг-стратег з комплексним досвідом в digital. Допомагаю бізнесу будувати маркетингові стратегії, надаю консультації і проводжу навчання.

В мене на сайті ви знайдете статті і уроки по маркетингу. Підписуйтеся на мене в телеграм і ютуб, отримуйте ще більше корисного контенту.