продаж послуг таргетолог

Як таргетолог може продати свої послуги

Продавати свої послуги можна не тільки за допомогою фрілансу. Варіантів дуже багато і ми розглянемо їх всі.

Як продати свої послуги на фріланс

Почнемо з фрілансу, адже новачки вибирають цей шлях найчастіше. Щоб продавати свої послуги на будь-якому фрілансі, потрібно якісно опрацювати свій аккаунт. Заповніть всю можливу інформацію про себе. По можливості вкажіть свої приклади роботи з результатами і в якій ніші вони були отримані.

Розкрийте себе якомога більше як особистість і як фахівець. При цьому не варто писати цілу книгу, залишайтеся лаконічними.

На фрілансах часто є рейтингова система, вона формується на основі ваших кейсів, відгуків про вас і від наявності VIP-аккаунта. Ваше завдання – зробити собі максимально високий рейтинг. Попросіть своїх друзів допомогти вам зробити кілька платежів за допомогою фрілансу, щоб вони виступали в ролі вашого клієнта. Це допоможе вам на старті.

Потрібно бути дуже активним. Постійно стежте за новими проектами і залишайте там свої ставки, пропонуйте поспілкуватися з замовником особисто, зателефонувати або навіть зустрітися. Потрібно зробити все можливе, щоб вибрали саме вас. На жаль, для цього найчастіше доведеться вказувати вартість своєї роботи нижче інших.

Тільки при довгій і наполегливій праці ви зможете вийти на хороший дохід.

Однак, якщо ви володієте більш-менш хорошою англійською мовою, ви можете спробувати свої сили в іноземних фрілансах, таких як UpWork. Доходів буде більше.

Продаж послуг за допомогою нетворкінгу та сарафанного радіо

Одним з найпростіших варіантів почати продавати свої послуги буде робота в мережі. Для цього потрібно всього лише розповісти про свою діяльність всім своїм друзям, можливо, комусь із них знадобиться ваша допомога або він порекомендує вас комусь зі своїх знайомих.

Необхідно відвідувати спеціалізовані заходи і шукати корисні знайомства на тему маркетингу, підприємництва та бізнесу, де можна знайти клієнтів.

Дуже важливо надавати максимально якісний сервіс своїм клієнтам і працювати з ними у довгу. Такий підхід дасть вам більше шансів, що клієнт порекомендує вас іншим підприємцям.

Реклама на свої послуги

Очевидний варіант продажу своїх послуг – запустити на себе рекламну кампанію. Для цього вам знадобиться хоча б сторінка в Instagram або телеграм-канал з вашим контентом. Але найкраще буде обзавестися власним сайтом і запустити на нього трафік.

Перед тим як запустити рекламу на себе, рекомендую дуже ретельно подумати про свою унікальність і конкурентну перевагу. Ви повинні розуміти, що таких, як ви, дуже багато.

Можна робити експертний контент в Інстаграм, періодично кидаючи його в розкрутку. Але робити це потрібно системно і максимально цікаво для вашої цільової аудиторії.

Замовити консультацію

Друзі, я проводжу погодині консультації по маркетингу. Якщо відчуваєте потребу в отримані відповідей і розбору своїх проблем, просто зв’яжіться зі мною.

Опублікував(ла) Stanislav Shalabodin
Привіт! Я маркетинг-стратег з комплексним досвідом в digital. Допомагаю бізнесу будувати маркетингові стратегії, надаю консультації і проводжу навчання.

В мене на сайті ви знайдете статті і уроки по маркетингу. Підписуйтеся на мене в телеграм і ютуб, отримуйте ще більше корисного контенту.
Попередній запис
Що таке CRO і як з ним працювати
Наступний запис
Розрахунок долі і об’єму ринку SOM, SAM, TAM, PAM