Создание Business Manager

Як створити Business Manager

Усім початківцям присвячується.

Ads Manager vs. Busines Manager

Створювати рекламу на Facebook і керувати нею, можна двома способами. Перший спосіб це використання стандартного рекламного кабінету, він називається Ads Manager і потрапити в нього можна ось так:

зайти в рекламный кабинет

Але є також другий спосіб, це створення Business Manager.

Якщо коротко, то Business Manager дозволяє керувати великою кількістю рекламних кабінетів, сторінок, а також видавати доступи на їх управління людям, вашим співробітникам, або підрядникам.

Більш детально про відмінність Ads Manager від Business Manager читайте мою міні-статтю: Різниця між Business Manager та Ads Manager.

Я рекомендую заздалегідь створити Business Manager і розпочинати свою рекламну діяльність саме через нього. Це дасть можливість одразу вибудовувати правильну структуру і в перспективі зручніше працюватиме з рекламою.

Як створити Business Manager

  • Зайдіть до рекламного кабінету (Ads Manager), як це показано на скріншоті вище.
  • Тепер потрібно знайти іконку будиночка у лівому меню
  • Тут (справа згори) нам запропонують створити Business Manager. Якщо у вас на сторінці буде щось інше, це означає, що Business Manager ви вже створювали раніше, можливо, випадково (так, таке теж може бути):
Создание Business Manager
  • Потрібно буде заповнити кілька полів, і ваш Business Manager готовий! Зверніть увагу, якщо ви тільки зареєструвалися на Facebook, то відразу створити Business Manager не вийде, доведеться задовольнятися лише Ads Manager. Скільки часу необхідно для того, щоб з повністю нового облікового запису на Facebook створити Business Manager, достеменно невідомо. Швидше за все, вам потрібно буде хоча б тиждень користуватися цим обліковим записом, підписатися на якісь сторінки, ставити лайки, додати в друзі когось, загалом показати, що ви реальна людина. Такі правила.
Бизнес-менеджер

Фінальна сторінка створеного бізнес-менеджера виглядатиме приблизно так:

Бизнес-менеджер

Про те, як користуватися Business Manager та огляд базового функціоналу читай у наступному уроці

Банер для посилання
Опублікував(ла) Stanislav Shalabodin
Привіт! Я маркетинг-стратег з комплексним досвідом в digital. Допомагаю бізнесу будувати маркетингові стратегії, надаю консультації і проводжу навчання.

В мене на сайті ви знайдете статті і уроки по маркетингу. Підписуйтеся на мене в телеграм і ютуб, отримуйте ще більше корисного контенту.
Попередній запис
A/B-тести в таргеті
Наступний запис
Digital Marketing: цілі, задачі і особливості