Як навчитися таргету самостійно? Покроковий план

Як навчитися таргету самостійно? Покроковий план

Якщо ти вже у курсі, що таке таргет і хто такий таргетолог, тоді прийшов час розібратися з чого почати вивчати таргетовану рекламу.

Чи можна начитися таргетованій рекламі самостійно

Безумовно так! Хоча це може бути досить довгий шлях, але все ж таки людина здатна самостійно опанувати практично будь-які знання, зараз, благо, їх повно у відкритому доступі, а тут на сайті, ти зможеш знайти ще й безкоштовний курс з таргету. У цій статті я дам покроковий план самостійного вивчення основних тем.

З чого почати вивчати таргет?

Я прихильник концептуального підходу, іншими словами, я вважаю, що найвірніше, було б почати вивчення таргетованої реклами з її концепції.

До концепції можна віднести базові механіки та суть даного інструменту. Суть можна зрозуміти зі статті про те, що таке таргет. А ось концепція справа тонша, про неї далі.

Концепція таргетованої реклами

Концепція полягає у взаємовідносинах трьох сторін: КористувачемРекламною площадкою та Рекламодавцем. А також сюди потрібно додати аукціон, котрий і регулює їх взаємовідносини. Про аукціон я вже писав детальну статтю, такі знання ви рідко знайдете у безкоштовних та навіть платних матеріалах.

Покроковий план з вивчення таргету

Нижче я надам список основних тем для самостійного вивчення. Якщо ви вже розумієте, що хочете пройти поглиблений курс, тоді переходьте до конкретних уроків у моєму безкоштовному курсі.

Тут на сайті, ви зможете знайти статті та уроки з усіх тем. Якщо ж чогось ще немає, підписуйтесь на телеграм канал, у ньому я щоп’ятниці даю посилання на нові матеріали, що вийшли (і не тільки).

Список тем для покрокового вивчення таргетованої реклами:

У міру вивчення кожної з тем тобі доведеться зіткнутися з масою нових термінів і сутностей. Відразу бери їх собі в замітки для подальшого вивчення, а також слідкуй за новинами в моєму блозі або телеграм каналі.

Банер для посилання
Замовити консультацію

Друзі, я проводжу погодині консультації по маркетингу. Якщо відчуваєте потребу в отримані відповідей і розбору своїх проблем, просто зв’яжіться зі мною.

Опублікував(ла) Stanislav Shalabodin
Привіт! Я маркетинг-стратег з комплексним досвідом в digital. Допомагаю бізнесу будувати маркетингові стратегії, надаю консультації і проводжу навчання.

В мене на сайті ви знайдете статті і уроки по маркетингу. Підписуйтеся на мене в телеграм і ютуб, отримуйте ще більше корисного контенту.
Попередній запис
Створення реклами в Instagram
Наступний запис
Ретаргет і його налаштування у Facebook