реклама в інстаграм

Створення реклами в Instagram

Якщо ви вивчали попередні уроки, ви вже змогли підготувати більшу частину того, що вам потрібно для запуску реклами в Instagram. Але звичайно нагадаю, які дії потрібно виконати, щоб підготуватися перед запуском реклами в Istagram.

Підготовка

Нашим першим кроком буде конвертація вашого облікового запису Instagram в бізнес-акаунт.

Для цього потрібно зайти в сам Instagram -> Налаштування > Обліковий запис. Прокрутіть донизу і знайдіть “Перейти на професійний акаунт”.

Розділ облікового запису в налаштуваннях Instagram

Після цього вам запропонують обрати вид вашої діяльності, а також тип облікового запису, це може бути “Автор” або “Бізнес“, обирайте те, що вам більше підходить за змістом. Пройшовши цей етап, ви зможете переглянути статистику свого профілю в Instagram, а під постами з’явиться кнопка «Просувати публікацію». Не поспішайте просувати все і відразу 🙂

Щоб все налаштувати і уникнути майбутніх помилок і проблем з показом реклами, буде дуже добре створити для себе Бізнес-менеджер і прив’язати до нього аккаунт в Instagram . Крім того, вам потрібно буде створити бізнес-сторінку, тобто спільноту у Facebook, а також пов’язати з нею свій Instagram. Все це описано на уроці про налаштування БМ.

Запуск реклам з Instagram

Тепер, коли у нас є все необхідне, ви можете повернутися до Instagram. Тут у нас є кілька варіантів показу реклами. Перший варіант – розкрутити вже створений пост. Другий варіант – просування створеної сторіс. Що стосується останнього, то відразу можу сказати, що ефекти і GIF анімації не дадуть можливості запустити сторіс в рекламу, майте це на увазі.

Давайте подивимося, що нас чекає після натискання на кнопку «Просувати публікацію».

І тут насправді немає нічого страшного, настройка реклами в Instagram не займає багато часу, вона досить проста і зрозуміла.

Виберіть мету оголошення в Instagram

мета рекламної кампанії,

Все починається з вибору мети просування, як це було на прикладі Facebook. Але цілей тут набагато менше.

  1. Більше відвідувань профілю – ця мета існує для набору підписників на сторінку, при взаємодії з рекламним постом вони потраплять на профіль вашого акаунту. На практиці це працює двояко, десь краще, десь гірше. Часто воно допомогає просто збирати лайки під постом, але не підписників. Звичайно, багато що буде залежати від того, що це за пост, як він написан, які заклики до дії і чи взагалі ваш профіль цікавий користувачам на стільки, що вони захотять підписатися;
  2. Більше відвідувань сайту – в цьому випадку є можливість поставити посилання на сайт, що дозволить переносити на нього людей які натиснуть на рекламний пост;
  3. Більше повідомлень – останній варіант переводить людей безпосередньо до нас у дірект. Якщо ідея вашої реклама схиляє людину написати щось вам у дірект, то користуйтеся цим.

Створіть аудиторію в Instagram

Створення аудиторії

Вибравши мету, ми потрапимо до розділу створення аудиторії, для початку нам потрібно вибрати, чи будемо ми її створювати вручну, або збирати автоматичну на основі наших підписників. Є сенс обирати автоматичний збір аудиторії, коли у вас більше 1000 активних користувачів і це не боти, інакше така колекція буде нічим не краще, ніж просто випадкова вибірка якихось акаунтів, а нам потрібні цільові.

налаштувати аудиторію

Створення своєї аудиторії – це також надзвичайно простий процес. Виберіть розташування своєї аудиторії, країни або міста, ви також можете звузити збір аудиторії до певного місця розташування. Оберіть інтерес, один або кілька. Ніколи не рекомендую вибирати занадто багато інтересів, чому, читайте в уроках по аудиторіям, цей і цей.

Бюджет і розклад оголошень

бюджетна реклама в Інстаграмі

Останній настроюваний крок попросить нас вибрати щоденний бюджет. Іншими словами, скільки ми будемо витрачати в день, а також скільки днів триватиме оголошення. Зверху буде показаний загальний бюджет за всі дні і передбачуване охоплення користувачів.

Цілком ймовірно, що вас попросять прив’язати банківську карту, якщо ви раніше цього не робили при налаштуванні бізнес-менеджера. Прив’яжіть її, з неї буде списано 1 долара і повернено назад на рахунок, так відбувається перевірка наявності коштів на картці.

На цьому налаштування завершені.

У кого замовляти послуги з налаштування таргетованної реклами

Якщо ви бачите необхідність замовити послуги з налаштування таргетованої реклами, можете написати мені і я поділюся контактами перевірених фахівців.

Опублікував(ла) Stanislav Shalabodin
Привіт! Я маркетинг-стратег з комплексним досвідом в digital. Допомагаю бізнесу будувати маркетингові стратегії, надаю консультації і проводжу навчання.

В мене на сайті ви знайдете статті і уроки по маркетингу. Підписуйтеся на мене в телеграм і ютуб, отримуйте ще більше корисного контенту.
Попередній запис
Створюйте оголошення для цільової реклами
Наступний запис
Що таке таргетована реклама