JustWork — маркетплейс маркетологів на заміну фріланс біржам

JustWork — маркетплейс маркетологів на заміну фріланс біржам

Від недавна проект JustWork вийшов у повноцінний реліз і це чудово, бо нарешті ринок фрілансу трохи сколихнеться.

Що таке JustWork

JustWork — це маркетплейс маркетологів, технічних спеціалістів з перформанс маркетингу. Поки це основне позиціювання платформи, в процесі її розвитку можливо щось ще буде змінюватись. Що приємно, що це українська площадка. Зараз ринок України тестовий, далі в планах виходити на захід.

Суть платформи сконектити між собою малий, середній бізнес і спеціалістів. Схоже на фріланс по своїй суті, але зовсім відрізняється по формі. А відмінність полягає в тому, що ви не обираєте проект і не робите ніяких ставок. Так само і бізнес не обирає собі маркетолога. Платформа сама підбирає спеціаліста з релевантним досвідом під проект.

Підбір робиться на основі вашого профілю, який у вас досвід, які кейси, які навички. Це забирає з замовника відповідальність за те, кого він обирає і ця відповідальність вже падає на саму платформу. На скільки цей підхід ефективний покаже час, але це як мінімум цікаво і забирає той час, який ми всі витрачали на перегляд профілів спеціалістів і пошук всіх доступних проектів для роботи.

Наразі на платформі доступні спеціалісти з таких напрямків: SEO, Email, PPC. В планах розширити можливість працювати маркетологам стратегам, UX/UI спеціалістам. Не факт що це остаточний список, він ще може бути розширенний.

Процес створення проекту і початку роботи

А тепер маст хев, про який можна було тільки мріяти. Замовник авторизує в системі рекламні кабінети, які у нього є: Facebook Ads, Google Analytics, Google Ads, Google Merchant Center, Google Tag Manager тощо.

Система сама підтягне на дашборд дані про проєкт і вони стають доступні як спеціалісту, так і замовнику. Всі бачать результат в реальному часі. 

На основі данних замовнику буде запропонованно обрати послугу, яка може покращити результати проекта. Далі замовник заповнює бриф і система починає підбір спеціаліста.

Коли спеціаліста підібрано, він ознайомлюється з проектом і починає складати план робіт. Для цього надається шаблон-конструктор який допоможе зробити все в єдинному форматі, швидко і легко.

В системі ви будете отримувати алерти, сповіщення і нагадування, все зроблено для спрощення вашої роботи.

Варто зазначити, що і замовник і спеціаліст мають можливість відмовитись від роботи один з одним, якщо щось не підійшло на етапі планування і знайомства, впродовж перших 14 днів.

Оплата роботи спеціаліста

Ще одна особливість, це однакові умови для всіх. На JustWork ви можете зареєструватися як спеціаліст Middle або Senior рівня. При чому важливо, що вас будуть верифіковувати, тому просто так зареєструватися і вказати, що ви спеціаліст Senior не вийде.

  • Middle спеціаліст: отримає $300/20 годин в місяць з проекту;
  • Senior спеціаліст: $500/20 годин в місяць з проекту.

Платформа бере комісію з винагороди спеціаліста.

Вплив на фріланс ринок

Зрозуміло, що фріланс-біржи будуть конкурентом для цього продукту. Я очікую поступовий перетік спеціалістів, тому що є багато плюсів. Що до замовника ситуація буде складнішою, тому що це новий патерн поведінки, новий формат взаємодії і людям потрібно буде звикати до нього. Тому різких змін я не очікую, але поступових, так.

І для тих хто дочитав до кінця, дарую промокод на знижку для публікації свого проекту на JustWork — KSY0GS9W

Опублікував(ла) Stanislav Shalabodin
Привіт! Я маркетинг-стратег з комплексним досвідом в digital. Допомагаю бізнесу будувати маркетингові стратегії, надаю консультації і проводжу навчання.

В мене на сайті ви знайдете статті і уроки по маркетингу. Підписуйтеся на мене в телеграм і ютуб, отримуйте ще більше корисного контенту.
Попередній запис
Як почати працювати на фрілансі: перші кроки для старту
Наступний запис
Які бувають IP-адреси і як з ними працювати?