інстаграм дірект

Інстаграм Дірект: як ним ефективно користуватись

Що таке Інстаграм Дірект

Інстаграм Дірект (Instagram Direct) – це функція Instagram, яка дозволяє вам обмінюватися повідомленнями з іншими користувачами. По суті це є мессенджер всередині інстаграму.

Коли ви чуєте вислів “напиши в дірект”, це значить, людина хоче, щоб ви написали їй в приватні повідомлення в інстаграмі.

Як використовувати Інстаграм Дірект

Якщо ви вперше починаєте використовувати інстаграм, ось декілька кроків, як користуватися Instagram Direct:

  • Відкрийте Instagram: Запустіть додаток Instagram на своєму смартфоні
  • Перейдіть в Instagram Direct: Торкніться іконки в правому верхньому куті екрану:
де знаходиться інстаграм дірект
  • Оберіть кому відправити повідомлення: коли ви перейдете у дірект у вас відкриється список всіх ваших контактів яким ви коли небудь писали, або ж вони писали вам через Instagram
  • Напишіть повідомлення: в переліку ваших контактів ви зможете написати будь якому вашому контакту. Абож скористайтеся іконкою справа зверху у виді карандашу, щоб обрати когось зі списку людей на яких ви підписані і напишіть їм повідомлення:
  • Написати людині в дірект можна і іншим способом, зайдіть на профіль потрібної вам людини в інстаграм і знайдіть там кнопку “Повідомлення”:
написати в дірект

Чим Instagram Direct корисний бізнесу

Дірект дозволяє ефективно комунікувати з вашою аудиторію через Instagram, підвищуючи продажі.

  • Зміцнення довіри: Листування допоможуть підвищити задоволеність клієнтів та вибудувати з ними більш значущі стосунки — незалежно від того, відповідаєте ви на запитання, збираєте відгуки чи пропонуєте підтримку після покупки.
  • Підвищення продажів: Листування спрощує процес покупки. У ній ви можете допомогти клієнту придбати потрібний товар, а також перенаправити його до вашого магазину або на сайт.
  • Просте управління листуваннями: У професійному обліковому записі Instagram доступні спеціальні функції з керування вхідними повідомленнями та листуваннями, а також функції для підвищення ефективності (наприклад, вступні фрази та збережені відповіді). Для цього спершу потрібно налаштувати Business Manager.

Ось декілька порад як ефективно вести переписки з вашими клієнтами в інстаграм дірект:

  • Чуйність – основа будь-яких міцних відносин. Ви можете налаштувати моментальні або автоматичні відповіді в неробочий час, поділитися з клієнтами графіком підтримки в онлайн-чаті або вказувати прогнозований час відгуку, коли не можете відповісти відразу. Підтверджуйте отримання повідомлень навіть тоді, коли ви не можете дати відповідь. Це допомагає зміцнити довіру клієнтів.
  • Надавайте значення кожному листуванню. Будь-яке листування – це можливість отримати нового клієнта та розвинути компанію. Взаємодіяйте з хорошими відгуками та відповідайте на згадки бренду в історіях, коли це доречно. Діліться історіями, публікаціями, зображеннями, посиланнями та відео, щоб налагодити зв’язок із клієнтами, допомогти їм знайти потрібну інформацію та вирішити можливі проблеми. Також в особистому листуванні можна презентувати нові товари чи послуги, допомагати клієнтам із покупкою та збирати цінні відгуки.

Для бізнесу також існує можливість налаштовувати рекламу, яка буде переводити вашого потенційного клієнта одразу в дірект і тим самим ініціювати початок переписки з вашою компанією.

Для цього при налаштуванні реклами через Ads Manager вам необхідно обрати місце події конверсії “Додатки для обміну повідомленнями”:

реклама в direct

У випадку ж налаштування реклами через кнопку “Просувати” в інстаграмі, вам достатньо буде обрати ціль реклами “Відправка вам повідомлення”:

Висновок

Діректом в інстаграмі можна користуватись не тільки для особистих переписок, але і для бізнес цілей.

Опублікував(ла) Stanislav Shalabodin
Привіт! Я маркетинг-стратег з комплексним досвідом в digital. Допомагаю бізнесу будувати маркетингові стратегії, надаю консультації і проводжу навчання.

В мене на сайті ви знайдете статті і уроки по маркетингу. Підписуйтеся на мене в телеграм і ютуб, отримуйте ще більше корисного контенту.
Попередній запис
Як створюється рекламна агенція: досвід PerfoMax
Наступний запис
Арбітраж трафіку: розбираємо все по поличкам