оплата реклами у фейсбук

Білінг і оплата реклами у Facebook

В цьому уроці ми розглянемо правила оплати на Facebook і які є можливості при налаштуванні платежів за рекламу.

У Фейсбуці (як і в Instagram) ви платите за відкладеною системою. Це означає, що ми спочатку запускаємо рекламу, показуємо її аудиторії, а вже потім Фейсбук спише гроші на ці покази. Але як і всюди, у всьому є свої нюанси, ми до них повернемося.

Способи оплати

Оплатити свою рекламу можна кількома способами. Ці методи можуть відрізнятися в залежності від країни, але для більшості випадків існує всього два основних методи:

Способи оплати в Facebook
  1. Оплата банківською карткою
  2. Оплата з PayPal

Ми розглянемо найпоширеніший варіант, це оплата банківською картою.

Важливо! Без прив’язки способу оплати неможливо буде запускати рекламу. Тому рекомендую пройти цей крок якомога раніше.

Крім того, варто також згадати про існування купонів. Іноді Facebook може видавати купон на рекламу, зазвичай невелика сума до 10 доларів, так він заохочує вас показувати рекламу, якщо ви ніколи раніше цього не робили. Іноді купон може прийти з якоїсь іншої причини, в цьому випадку вони застосовуються автоматично.

Додавання способу оплати

Щоб додати банківську карту, нам буде потрібно зайти в рекламний кабінет (Ads Manager) і далі перейти в його налаштування:

Додавання способу оплати

Перед додаванням способу оплати перевірте блок з інформацією про компанію і виберіть валюту, яка вам підходить (щоб вона відповідала валюті вашої карти):

Важливо! На рахунку у вас повинна бути сума від 1 долара і більше. Фейсбук спише цей доллар і негайно поверне. Так він перевіряє наявність коштів на картці. Крім того, не забудьте перевірити, чи дозволяєте ви оплату через інтернет на вашій картці, а також який стоїть ліміт на інтернет-платежі. Мінімальні ліміти краще підняти відразу, в подальшому про них можна забути, бо в якийсь момент Facebook не зможе списувати кошти з карти і припинить покази вашої реклами.

Як списується оплата

Як я вже говорив раніше, у Facebook є система відстрочки платежів. Ви платите за рекламу в двох випадках, в залежності від того, під яке правило ви зараз підпадаєте:

  • В останнє число календарного місяця;
  • Коли досягнуто обмеження облікового запису.
Білінгу

Як ви можете бачити на скріншоті вище, є певний “Поріг платежу”, це ліміт, який можна налаштувати вручну. Кожен раз при досягненні залишку зазначеного порогу, в цьому випадку він становить 200 доларів, гроші будуть зніматися з карти. Потрібний ліміт можна встановити практично будь-який. Але підійматися він буде лише з часом, так Фейсбук перевіряє, що ви готові платити за рекламу на регулярній основі. Тому перші ліміти будуть невеликими, але з кожним наступним платежем наявний ліміт буде збільшуватися до того значення яку ви йому налаштували.

Налаштування Білінгу

Останнє, що ми розглянемо в цьому уроці, це ліміт витрат на акаунті. Цей ліміт можна встановити вручну, щоб баланс вартості рахунку досяг певної суми і зупинив всі покази оголошень. По суті, це така страховка, щоб не витрачати занадто багато:

ліміт витрат рахунку
Опублікував(ла) Stanislav Shalabodin
Привіт! Я маркетинг-стратег з комплексним досвідом в digital. Допомагаю бізнесу будувати маркетингові стратегії, надаю консультації і проводжу навчання.

В мене на сайті ви знайдете статті і уроки по маркетингу. Підписуйтеся на мене в телеграм і ютуб, отримуйте ще більше корисного контенту.
Попередній запис
Огляд функціональності бізнес-менеджера. Основні налаштування
Наступний запис
Що таке Ads Manager: як з ним працювати і огляд функціоналу