арбітраж

Арбітраж трафіку: розбираємо все по поличкам

Арбітраж трафіку – один з напрямків в рекламній діяльності, який набув великої популярності в першу чергу завдяки можливості добре заробити. Але, заробити тут не так просто. З усім по порядку розберемося в цій статті.

Що таке арбітраж трафіку?

Арбітраж трафіку – це процес перепродажу рекламного трафіку для отримання прибутку на різниці в ціні. Основна ідея полягає в тому, щоб купувати трафік за низькою ціною і перенаправляти його на афілійовані продукти для отримання прибутку від конверсій.

Що таке афілійовані продукти? Афілійовані продукти або афілійований маркетинг – це модель бізнесу, в якій особа (афіліат) отримує винагороду за приведення клієнтів або генерацію продажів для іншої компанії чи продукту. У цьому випадку афіліат виступає посередником між продавцем і покупцем, отримуючи комісійні за успішні транзакції.

Основні учасники в афілійованому маркетингу:

  1. Афіліат: Особа або компанія, яка рекламує або продає продукти інших компаній за допомогою власних маркетингових зусиль. Афіліат стає партнером продавця та отримує комісію за кожен успішний продаж або іншу домовленість.
  2. Продавець або торговець: Компанія чи особа, яка має продукт або послугу і шукає способи привертання нових клієнтів. Продавець укладає угоди з афіліатами та встановлює комісійні винагороди.
  3. Покупець: Кінцевий користувач, який здійснює покупку через афілійоване посилання чи рекламний матеріал.

На практиці це виглядає наступним чином:

  1. Ви обираєте партнерську площадку
  2. На площадці обираєте офер (пропозицію від партнерів площадки, які платять вам за лідів)
  3. Далі обираєте де саме будете купувати трафік, одна з найрозповсюдженіших площадок, це Facebook
  4. Запускаєте рекламну кампанію, бюджет використовується власний
  5. За умови, що ваш трафік буде добре конвертувати на сайті, куди ви цей трафік направляєте, партнер виплачує вам винагороду за кожного ліда

Де шукати офери для арбітражу

Для пошуку оферів потрібно зареєструватися як вебмайстер в одній з площадок для арбітражу.

Найпопулярніші площадки в Україні, це Sales Doubler і Admitad. Вони пропонують офери в білих і сірих нішах.

Що таке біла, сіра і чорна ніши

Офери, і ніши прийнято поділяти на білі, сірі і чорні.

Біла ніша, це те, що дозволено рекламувати на основних рекламних площадках, таких як Google і Facebook.

Сірі ніши, це як правило те, що має певні обмеження в рекламі, наприклад мікрокредити і мікрозайми.

Чорні ніши, це сумнівні і неетичні продукти, такі як таблетки від якихось проблем зі здоров’ям, звісно ж це не сертифіковані засоби.

Скільки можна заробити на арбітражі

Найбільш цікаве питання для новачків. Заробити можна багато. А можна нічого не заробити. Тут ви вкладаєте свої гроші в закупку реклами і те, як саме ви налаштуєте рекламу, на яку аудиторію, з яким креативом і на який офер, буде впливати на фінальний результат. Вся суть полягає в тому, щоб знайти ідеальні зв’язки між креативами, аудиторієй і офером, щоб це було вигідно.

Опублікував(ла) Stanislav Shalabodin
Привіт! Я маркетинг-стратег з комплексним досвідом в digital. Допомагаю бізнесу будувати маркетингові стратегії, надаю консультації і проводжу навчання.

В мене на сайті ви знайдете статті і уроки по маркетингу. Підписуйтеся на мене в телеграм і ютуб, отримуйте ще більше корисного контенту.
Попередній запис
Інстаграм Дірект: як ним ефективно користуватись
Наступний запис
Телеграм канал для бізнесу: від створення до просування